Projekty

Zajímavé projekty, na kterých se podílím...

Jsem nesmírně vděčný, že se mohu podílet na několika velmi zajímavých projektech v komerční i neziskové oblasti. Projekty jsou zaměřeny různými směry a mají možnost pomáhat lidem téměř všech věkových kategorií. Je za námi spousta náročné a tvrdé práce, ale zároveň si uvědomujeme, že spousta práce je ještě před námi...

Díky těmto projektům mám také možnost získávat zajímavé zkušenosti, poznatky a kontakty. Nesmírně si cením týmu velmi dobrých spolupracovníků a partnerů z různých oblastí, se kterými je na těchto projektech skvělá spolupráce. Velmi si také vážím podpory všech, kteří těmto projektům pomáhají a podporují je (zejména ty neziskové)...

Pokud se Vám některých z projektů nebo aktivit líbí, budu rád, pokud jej také podpoříte (finančně, propagačně, objednávkou služeb, osobním zapojením...)

Dosavadní zkušenosti se tak snažím využívat k pomoci a podpoře jednotlivých projektů, firem, měst, obcí, regionů a samozřejmě obyvatel naší země...

Jednotlivé projekty jsou řazeny abecedně:

BibleTV

BibleTV je křesťanská internetová televize. Jedná se o neziskový projekt, který se snaží prostřednictvím televizní techniky přiblížit duchovní poselství a ukázat, že stojí za to zajímat se Bibli a Boží nabídku každému z nás.
BibleTV přináší zajímavé bohoslužby, přednášky nebo například životní zkušenosti. Televizní technika nás baví a proto se jí věnujeme již více jak 15 let. Snažíme se lidem ukázat na nádheru Božího poselství...
Více informací získate na www.bBibleTV.cz

eČechy.cz

Portál eČechy.cz přináší pravidelný přehled o dění v Čechách. Denně informuje o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eČechy.cz je pomocníkem obyvatelům, firmám a institucím v jednotlivých krajích Čech s více jak 5,5 mil. obyvatel. Díky portálu tak máme možnost pomáhat mnoha zajímavých projektům a aktivitám...
Více informací na www.eCechy.cz

eMoravia.cz

Portál eMoravia.cz přináší pravidelný přehled o dění na Moravě. Denně informuje o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eMoravia.cz je pomocníkem obyvatelům, firmám a institucím v jednotlivých krajích Moravy s více jak 4 mil. obyvatel. Díky portálu tak máme možnost pomáhat mnoha zajímavých projektům a aktivitám...
Více informací na www.eMoravia.cz

eRecenze.eu

Projekt eRecenze.eu umožňuje lidem vyjádřit svůj názor otevřeně, jasně a srozumitelně, bez obav a samozřejmě anonymně. Jsou služby a výrobky různých firem, se kterými jsme spokojeni. Proč tuto kvalitu neocenit a nedoporučit druhým.
Na druhé straně jsou firmy, které kvalitu nenabízí. Proto je nutné o těchto věcech mluvit veřejně a snažit se buďto firmy přimět ke zplepšení nebo své blízké, sousedy, známé a další občany před těmito šmejdy varovat...
Více informací na www.eRecenze.eu

eSlezsko.cz

Portál eSlezsko.cz přináší pravidelný přehled o dění ve Slezsku. Denně informuje o novinkách a zajímavostech z regionu. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky z celého regionu. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Portál eSlezsko.cz je pomocníkem obyvatelům, firmám a institucím v jednotlivých regionech Slezska s více jak 1 mil. obyvatel. Díky portálu tak máme možnost pomáhat mnoha zajímavých projektům a aktivitám...
Více informací na www.eSlezsko.cz

Geyser Technology

Geyser Technology se zabývá vývojem, výrobou a distribuci depolymerizačních jednotek - technologického zařízení pro ekologickou surovinovou recyklaci odpadních surovin. Je vývojářem a provozovatelem technologie procesu termochemického zkapalňování, která transformuje plast určený pro skládky zpět na petrochemické produkty, které lze dále rafinovat na výrobu paliv, vosků a plastů.
Celá technologie může výrazně pomoci řešit celosvětový problém s plasty...
Více informací na www.GeyserTechnology.eu

Hnutí NEJ

Chceme být jednou ze stran, která nehodlá kritizovat, ale především nabídnout smysluplná řešení a projekty, které povedou ke zlepšení života v naši krásné zemi a k jejímu dalšímu rozvoji. V jednotlivých městech, obcích a krajích chceme podporovat skvělé a smysluplné projekty.
Prostě chceme, aby se v naší zemi DOBŘE ŽILO. Pokud i Vy vnímáte, že byste rádi pomohli zlepšit život v naší zemi, budeme rádi, pokud naše hnutí podpoříte nebo se k nám rovnou přidáte...
Více informací na www.HnutiNEJ.cz

Mládež.cz

Portál Mládež.cz přináší pravidelný přehled novinek, zajímavostí a tipů pro děti a mladé lidi. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti, možnosti studia, brigád nebo například zajímavé rozhovory.
Pravidelně také prezentuje tipy na brigády, stáže a zajímavé pracovní nabídky vhodné pro mladou generaci. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech. Mezi velice důležité projekty patří nabídka firemních stipendií Stipendia Plus, soutěž Uč se a vyhraj a také projekt podporující nápady a inovace Nejlepší nápad.
Podporu dětí a mladých lidí vnímám jako velmi důležitou. Proto jsem rád, že jim můžeme i prostřednictvím portálu Mládež.cz pomáhat...
Více informací na www.Mladez.cz

MOTORcheckUP

MOTORcheckUP je pohled do motoru, aniž by bylo potřeba jej rozložit. Stejně jako lékař vyšetřuje lidské tělo a stačí mu k tomu pouze kapka krve, využívá tento systém pouze kapku motorového oleje, aby zjistil, zda je motor “zdravý” nebo zda mu něco chybí nebo je dokonce poškozený.
S MOTORcheckUP mohou majitelé automobilů, jiných dopravních prostředků nebo různých strojů a zařízení rychle a cíleně provést diagnózu motoru a tak včas rozpoznat závady a jejich příčiny. Díky tomu mohou předcházet případnému poškození motoru a zároveň ušetřit nemalé finanční prostředky, prodloužit životnost motoru a zlepšit jeho výkon.
Více informací na www.TestMotoru.cz

NejBusiness.cz

Portál NejBusiness.cz je on-line titul se zaměřením na podnikání, business a vybrané obory průmyslu a služeb. Denně přináší zajímavé informace pro širokou skupinu čtenářů z celé České a Slovenské republiky. Díky spolupráci na tomto projektu se mohu setkávat s celou řadou firem z různých oborů.
Důkladně tak znám jejich potřeby a potřeby jejich zaměstnanců. Firmy a jejich zaměstnance se snažím aktivně podporovat, protože si uvědomuji důležitost dobře fungujících firem pro naší zemi.
Více informací na www.NejBusiness.cz

NejChlapi.cz

Portál NejChlapi.cz přináší pravidelný přehled novinek, zajímavostí a tipů pro muže. Přidává tipy na výlet a volný čas, inspirující životní příběhy a zkušenosti nebo například zajímavé rozhovory. Pravidelně také prezentuje tipy na zajímavé pracovní nabídky vhodné pro muže. Podílí se také na mnoha zajímavých projektech.
Prostřednictvím portálu NejChlapi.cz tak můžeme pomáhat mnoha mužům v oblastech, které je zajímají nebo se jich týkají...
Více informací na www.NejChlapi.cz

Nejlepší nápad

Projekt Nejlepší nápad podporuje zajímavé nápady, náměty nebo inovace výrobků a služeb žáků a studentů základních, středních a vysokých škol z České i Slovenské republiky. Mnohé děti a mladí lidé mají skvělé nápady a vize na nové výrobky nebo služby. A proč tento potenciál nevyužít v reginonálním, celostátním, celoevropském nebo dokonce celosvětovém měřítku?
Díky tomu mohou v naší zemi vznikat zajímavé regionální nebo mezinárodní firmy. Mnoho lidí tak může nalézt zajímavé uplatnění a to v mnoha oborech přímo v jednotlivých regionech. Nesporný je také finanční přínos pro celou naší zemi (například i školy, ze kterých tyto nápady vzejdou).
Více informací na www.Nejlepsi-Napad.cz

Odborníci Do Škol

Projekt Odborníci Do Škol přivádí zkušené odborníky do českých a slovenských škol. Děti a mladí lidé jsou skupina, které se věnuji dlouhodobě. Je pro mne důležitá. Proto si uvědomuji, jak nutné je předávat zkušenosti a životní pohledy mladé generaci.
A od koho jiného, než-li od těch povolaných - lidí, kteří mají vysoké morální hodnoty a také něco dokázali ve svých oborech. Formou různých besed a přednášek lidí z různých oborů se tak snažíme dětem předat hodnoty a informace, které jim mohou výrazně pomoci v jejich životě.
Více informací získate na www.OdborniciDoSkol.cz

Prodej firem a akvizice

Pomůžeme Vám s prodejem nebo koupí Vaší firmy. Zaměřujeme se na prodej nebo koupi zavedených firem všech typů, velikostí a samozřejmě působících v různých oborech průmyslu a služeb po celé České republice a na Slovensku.
Prostřednictvím našich služeb můžete prodat nebo koupit celou firmu či pouze její část, například zajímavou divizi (výrobní, obchodní, apod.) nebo pobočku.
Více informací získate na www.ProdejFirem.eu

ProfiBusiness.eu a ProfiBusiness.world

Mezinárodní obchodní platformy ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu spojují firmy všech velikostí, forem a oborů podnikání. Platformy ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu podporují import, export, akvizice, obchodní spolupráci a investice pro firmy i jednotlivce z celého světa.
Jsem moc rád, že se mohu podílet na tomto mezinárodním projektu. Díky tomu mám velmi zajímavé znalosti z mezinárodního prostředí v některých oborech. Snažím se tyto znalosti, potenciál a možnosti využívat k propagace a podpoře především českých firem. Pokud se bude dařit jim (budou mít více lépe placených zakázek), bude se dařit lépe i lidem v naší zemi a našem regionu (budou mít lépe placenou práci a budou si moci dovolit lepší služby a výrobky - opět podpora i dalších místních firem). Zároveň se zvýší i daňové příjmy měst a obcí regionu (a ty budou moci více investovat).
Více informací na www.ProfiBusiness.world nebo na www.ProfiBusiness.eu

Slezská energetika

Posláním spolku Slezská energetika je pomáhat snižovat náklady na energie a zároveň postupně zvyšovat maximální energetickou soběstačnost celého regionu Bohumín, Český Těšín, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Jablunkov, Karviná, Orlová, Ostrava, Třinec a okolní města a obce. Jedná se o významný region s více jak 700 000 obyvateli.
Formou tzv. komunitní energetiky, budováním lokálních čistých zdrojů energie, decentralizací energetiky, sdílením know-how, energetickými koncepcemi a audity, efektivním plánováním nebo například společnými nákupy energií a technologií chceme postupně ušetřit nemalé finanční prostředky svým členům a potažmo celému regionu a jeho obyvatelům...
Více informací na www.SlezskaEnergetika.cz

Studuj techniku a řemeslo

Projekt Studuj techniku a řemeslo pomáhá motivovat k zájmu o technické obory, předměty a řemesla a moderní technologie obecně.
Českou republiku trápí nedostatek řemeslníků a technicky zaměřených lidí obecně. Technicky zaměřené obory také dlouhá desetiletí živí naši zemi (automotive, strojírenství, zpracování železa, apod.). Československo v tom bylo vždy na špici. Proto je nutné dětem a mladým lidem ukazovat perspektivu těchto oborů a také potenciál a stabilitu, kterou tyto obory v sobě nesou.
Více informací získate na www.Studuj-Techniku.cz

Světové Muzeum a Knihovna Bible

Světové Muzeum a Knihovna Bible postupně vytváří kvalitní a důstojné místo, které zpřístupňuje unikátní exponáty Biblí, duchovních knih a mnoho dalších zajímavostí široké veřejnosti.
Postupně, dle svých možností, tvoříme mezinárodní projekt, který přiblížuje nejen Knihu knih - Bibli a samotné biblické poselství, ale i další zajímavosti související s Biblí a křesťanstvím (tématické výstay, přednášky, setkávání, silné životní příběhy, apod.).
Jsem také rád, že díky projektu jsme se mohli setkat s mnoha úžasnými lidmi, některým z nich ukázat cestu k Pánu Bohu a také mohlo do našeho regionu zavítat mnoho návštěvníků nejen z ČR, ale i z dalších zemí celého světa. To nepochybně také pomáhá dalšímu rozvoji regionu (například díky finančním příjmům z těchto turistů).
Více informací na www.MuzeumBible.cz

Trh firem

Portál NejBusiness.cz nabízí unikátní platformu Trh firem, která spojuje firmy z různých oborů a naplňuje jejich potřeby. Je určena pro firmy všech velikostí a oborů podnikání a také pro investory.
Trh firem otevře firmám nové možnosti pro jejich podnikání, obchodní spolupráci, kooperaci, další zhodnocení finančních prostředků nebo například rozložení podnikatelských rizik. Pomůže získat více zákazníků, navázat nové obchodní příležitosti u nás či v zahraničí, využít volné kapacity nebo zaměstnance.
Pomůže také s prodejem firmy nebo čáti firmy (například divize), prodejem nepotřebných zásob či nevyužitých technologií...
Více informací na www.NejBusiness.cz/trh

Uč se a vyhraj!

Soutěž Uč se a vyhraj! je určena pro všechny žáky a studenty. Cílem soutěže je ocenit pilné žáky a studenty a alespoň touto formou jim nabídnout možnost získat "malé ocenění" za svou píli a snahu při svém studiu...
Už Ján Ámos Komenský říkal, že škola má být hrou. Proto se v rámci tohoto projektu snažíme děti motivovat k většímu zájmu o učení a svůj osobní rozvoj formou "hry". Věříme, že to může být pro některé jedna z cest, jak jim pomoci se více zajímat o svůj osobní a profesní rozvoj.
Více informací získate na www.uc-se.cz