Podpořte mě

Jak podpořit mou kandidaturu

Kvalitní politika na obecné, městské, krajské nebo celostátní úrovni se nedá dělat bez aktivní podpory spolupracovníků a dobrovolníků. Pokud se Vám vize našeho Hnutí NEJ a můj program líbí, budu rád, pokud se rozhodnete podpořit mou kandidaturu a činnost našeho hnutí.
Mou kandidaturu můžete podpořit různými formami podle svých možností. Pomozte mi zlepšit život v České republice!


Mojí kandidaturu můžete podpořit třemi způsoby:

Marketingová podpora
Budu rád, pokud budete mojí kandidaturu podporovat propagačně také ve svém okolí. Můžete například sdílet příspěvky na sociálních sítích, vyvěsit bannery ve Vašem regionu (například na ploty) nebo rozšiřovat tiskoviny (letáky, vizitky, apod.).

Finanční podpora
Velmi důležitá je také finanční podpora. Vaše jednorázové nebo pravidelné příspěvky výrazně pomohou v kampani. Moje kandidatura je v současnosti financována především ze soukromých zdrojů. Proto budu rád, pokud mou kandidaturu budete finančně podporovat také vy (jednorázově nebo pravidelně) prostřednictvím našeho Hnutí NEJ.
Více informací >>>

Spolupracujte - zapojte se také
Neméně důležité je také osobní zapojení. Pokud jsou Vám blízké mé vize, jste čestní, pracovití, záleží Vám na Vašem městě, obci nebo kraji, budu rád, pokud se mnou nebo naším Hnutím NEJ začnete spolupracovat také osobně. Do budoucna se můžete stát i členem hnutí NEJ a akvitně pomáhat zlepšovat život ve svém regionu.


Pokud se Vám mé záměry nebo Hnutí NEJ líbí a rádi byste spolupracovali ve Vaší obci, městě nebo kraji, neváhejte se na mne obrátit.